Doprava zásilkovny ZDARMA při nákupu nad 1500kč. Doporučujeme pro rychlejší odeslání použít platební bránu GoPay.

O nás

Kdo jsem?

 

Mé jméno je Aneta Marenčáková. Miluji kreativitu, pořád něco vymýšlím, kreslím a vytvářím. Po VŠ jsem si otevřela salon s nehtovou modeláží, kterou jsem dělala (a občas dělám) více, jak deset let. Do toho jsem se věnovala aktivně sportu a dělala instruktora spinningu (pořád dělám, ale korona to momentálně neumožňuje), prostě aktivní od rána do večera. Jenže přišlo období korony a já přišla o všechny mé koníčky a zavřela na víc, jak půl roku salon. Tak jsem začla vymýšlet, co by mě mohlo bavit.. a přišla jsem na to, miluji čelenky a chtěla jsem vždy mít svou značku, své produkty. Tak jsem začala šít a dneska je to více než rok, co vytvářím svůj brand a vymýšlím své vzory čelenek a nákrčníku, šiju a učím se být lepší. Miluji něco vymýšlet a tvořit a tady to můžu uplatnit. 

AM

 

Kdo je Pavlína Vytřasová?

Pavlína, neboli Pája je moje jedna z nejlepších kamarádek a jedna z nejlepších umělců, které v okolí mám a znám. Nejenže miluji její obrazy a malby, ale i její grafiku a animace. Prošly jsme spolu SŠ a VŠ a znám jeji práci, proto jsem ji oslovila, zda by svého kreativního ducha nechtěla uplatnit nejen na papíře, ale i na kousku oblečení. Takže mi pomáhá s grafickými návrhy, které nesou její rukopis. Moc jí za to děkuji.

 

 PV

 

To jsou COLORKY. Jednoduše barevné funkční čelenky a v druhé řadě nákrčníky, které nesou vlastní vzory a design, abyste byli všude, kam půjdete originální! Všechny čelenky prodávám pouze po několika desítkách kusech, pak už v nabídce nejsou. Každá čelenka je ruční práce od samotného návrhu po ušití. 

 

Vaše COLORKY