Doprava zásilkovny ZDARMA při nákupu nad 1500kč. Doporučujeme pro rychlejší odeslání použít platební bránu GoPay.

Vytvoř si svou COLORKU

Vytvoř si svou COLORKU

 

Chceš týmovou čelenku, čelenku s logem tvé firmy, dárky k Vánocům, čelenku pro sebe, mamku, sestru, ale mít naprostý originál? Tak si ji sama/sám navrhni nebo nás kontaktuj pro návrh a my ti s tím pomůžeme nebo ji přímo na míru navrhneme. 

Materiál je funkční, jako všechny, které vidíš na eshopu. Má uvnitř jemný mikroplyš a skvěle drží na hlavě při jakékoli aktivitě. Barvy nevyblednou po vyprání a materiál se natáhne o max 0,5cm na obvodu. Skvělý dárek a malý pomocník při sportu, v zimě zahřeje uši a v létě odsaje kapky potu, navíc budeš mít naprostý originál.

colorky ukázka materiálu

  1. zvol si v platební bráně kolik chceš kusů, objednávku zaplať a po připsání peněz tě kontaktujeme na uvedený email
  2. obvod čelenky je UNI (cca od 48cm do 53cm) pokud máš však menší hlavu nebo naopak větší, vepiš rozměr prosím do poznámky, emailu nebo to připiš přímo k čelence, až ji budeš navrhovat
  3. zvol si šířku čelenky (8cm nebo 10cm) a stáhni si šablonu - ZDE (lze nakombinovat i dvě šíře, stačí se s námi domluvit)
  4. navrhni si ji do stažené šablony (ve photofiltru, photoshopu, či jiném programu na vytváření a úpravu fotek), můžeš si ji i ručně vymalovat, vykreslit apod, jen potřebujem, aby byla naskenovaná v nejvyšší kvalitě a měřítku 1:1 (jpeg formát, tiff formát..)
  5. pošli nám to přes úložiště, nebo tak, aby byl formát v co nejlepší kvalitě na adresu: colorky.am@gmail.com s předmětem NÁVRH.
  6. vyčkej na schválení návrhu od grafičky a následné zpracování tvé originální čelenky, které bude trvat zhruba 2-3 týdny :)

Pokud bude kvalita měnší, popřípadě budem muset něco menšího upravit vše je v ceně. 

Nemáš žádný návrh, ale máš představu? nevadí! i to zvládneme, stačí nás kontaktovat a individuálně se domluvíme, samostatný návrh, který zhotovíme my stojí 1000kč, tento doplatek se platí dříve, než bude návrh navržený. Budeme ho s vámi konzultovat, dokud nebude tak, jak si představujete. 

Zde jsme dělali firemní čelenky pro firmu EP Cargo (stěžejní bylo, aby šlo vidět logo EP Cargo a čelenky byly v barvách loga).

čelenka cargo2

EP Cargo minimalistická

 

Originalitě a barevnosti se meze nekladou. Doporučuji však hlavní akcent umístit tak cca 12cm od každého okraje, aby byl na čelence vidět a nezanikl někde na boku hlavy. Na každé čelence bude přidáno logo COLORKY cca 3-4cm velké, které zakomponujeme do designu (obdobně jako na návrzích výše). 

 

Ceník 

1ks 1 800kč

2ks 1 900kč 

3ks 2 000kč 

4ks 2 100kč 

5ks 2 200kč 

Větší množství

10ks 4 200kč 

15ks 6 200kč

20ks 8 200kč 

30ks 12 200kč 

40ks 16 000kč 

 

 

Pokud chcete dotisk (design už jsme vám tiskli, takže tisková data a vše kolem je připraveno) odečítáme 15% z celkové částky. 

Ceny platí pouze na jeden design. Každý design jiný je nová cena.

 

 

 

Jakékoli dotazy ohledně návrhů, pomoc s designem apod směřujte na colorky.am@gmail.com.